سان رایانه

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1381 در مرکز کامپیوتر ایران با هدف و برند سان سیستم جهت دسترسی به بازار مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و حذف واسطه های فروش جهت تهیه کالا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در زمینه بازار IT و فروش قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، پرینتر و لوازم جانبی کامپیوتر شروع کرد.

این مجموعه در طی سالهای فعالیت خود نسبت به هدف خود پایبند بوده و با خرید از فروشندگان و وارد کنندگان اصلی این قطعات و ایجاد ارتباط با فروشندگان خارجی نسبت به ارائه به موقع و با کیفیت کالا اقدام کرده است.

سایت سان رایانه علاوه بر فعالیت در زمینه ارائه اطلاعات و مشخصات فنی، مقایسه و فروش کالاها نسبت به ارائه مقالات علمی و تحقیقی و اخبار مختلف در زمینه صنعت IT دنیا اقدام نموده است تا در این زمینه هم به افزایش اطلاعات مشتریان خود خدمات قابل قبول و در خور توجهی را داشته باشد بدیهی است حضور و همراهی شما مشتریان و همراهان و ارائه انتقادات و پیشنهاداتان سایت سان رایانه را در ارائه اطلاعات، کالا و خدمات بهتر، یاری خواهد کرد.

سان رایانه | کیفیت را با ما تجربه کنید

شما مشتریان گرامی همواره میتواند علاوه بر خرید از سایت سان رایانه ، بصورت حضوری به فروشگاه مراجعه کرده و اقدام به خرید نمایید.هدف سان رایانه جلب رضایت شما مشتریان گرامی در هر حالتی است.

شرکت برنا رایان آرتین | سان رایانه

این مجموعه در سال 1401 در پی ارائه هر چه بهتر کالاها و خدمات به شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی ، شرکت برنا رایان آرتین را افتتاح و به ثبت رسانیده و در قالب شرکت شروع به فعالیت کرد.

یکی از مهم ترین اهداف ما در فروشگاه اینترنتی سان رایانه جلب اعتماد و همچنین حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های ارزشمند این فروشگاه محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و غیر منصفانه بازار ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت و همچنین با گارانتی معتبر و با قیمت مناسب در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

سان رایانه |محصولات اورجینال

محصولات اورجینال

سان رایانه | خرید مطمئن

خرید مطمئن

سان رایانه | پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی

سان رایانه | پرداخت امن

پرداخت امن

آدرس فروشگاه : تهران - خیابان ولیعصر - مجعتمع تجاری اداری ایران - طبقه اول - واحد 159

تلفن تماس فروشگاه : 88803024-021

تلفن تماس پشتیبانی سایت : 88934021-021

آدرس فروشگاه سان رایانه