بله ، سان رایانه برای احترام به شما مشتریان گرامی اقدامی فراهم نموده که در صورت باز نشدن پلمپ کالا و انصراف از خرید بتوانید کالای خریداری شده را طی مدت 7 روز از زمان خرید بازگردانده و با کالای دیگری تعویض نمایید و در صورت عدم تمایل به خرید محصول دیگر وجه خرید شما به حسابتان عودت داده می شود.

فروشگاه سان رایانه در قلب مرکز کامپیوتر تهران قرار دارد و شما مشتریان عزیز جهت اطمینان خاطر میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید.

فروشگاه سان رایانه دارای جواز رسمی از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران است.

مشاهده آدرس فروشگاه

بله ، شما میتوانید با مراجعه به آدرس فروشگاه اقدام به خرید حضوری نمایید .

کلیه اجناس فروشگاه به صورت قانونی وارد شده و تماما دارای گارانتی معتبر هستند همچنین با عضویت در سایت میتوانید به وسیله ارسال تیکت از نوع و زمان گارانتی هر محصول اطلاعات کاملی بدست آورید.

برای مشتریان شهر تهران امکان ارسال با پیک وجود دارد که هزینه آن با مشتری می باشد .

برای مشتریان شهرستان هم کالا پس از پرداخت و تکمیل خرید،تحویل پست میشود و طی 3 الی 5 روز کاری به دست مشتری می رسد.

در صورت کسر وجه میتوانید از حساب کاربری خود اقدام به ارسال تیکت نموده و اطلاعات واریز را ارسال نمایید تا بررسی شده و مشکل شما حل شود

مشتریانی که در سایت ثبت نام کرده اند همواره میتوانند با ارسال تیکت به پشتیبانی هر سوالی که دارند را مطرح کرده و اگر در طی ساعات کاری فروشگاه این سوال مطرح گردد در کمتر از سی دقیقه پاسخ خود را دریافت خواهند کرد.

در صورتی که هنوز در سایت عضو نیستید میتوانید اقدام به ثبت نام نمایید . همچنین همواره میتوانید با تلفن های تماس فروشگاه تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس با ما را پر کرده و سوال خود را مطرح کنید . کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ شما را به ایمیلتان ارسال خواهند کرد.

برای آن دسته از مشتریانی که درخواست صدور فاکتور رسمی دارند این امکان نیز فراهم شده است . کافیست بعد از ثبت سفارش و دریافت کد سفارش که دراختیارتان قرار میگیرد اقدام به ثبت تیکت با عنوان درخواست فاکتور رسمی از طریق پنل کاربری خود نمایید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری مینمایند. قابل ذکر است برای صدور فاکتور رسمی 9 درصد ارزش افزوده به مبلغ فاکتور شما افزوده خواهد شد.

اگر جواب سوال خود را پیدا نکرده اید از طریق این لینک سوال خود را با ما در میان بگذارید